Twitter
Teamsamenstelling 2017-2018
                                                                                                                                                                                     
                            
                                    


               Juf Erica                       Juf Jasmijn                        Juf Inge 
                   groep 1-2                       groep 3                            groep 4




                                     
             
             
 Juf Thalisia                          Juf Kyra                          Juf Manon
                  groep 5                             groep  5                             groep 6
                   ma-di                           woe-don-vrij                     ma-di-woe




                                      
              Juf Annemarie                Meester Victor                Meester Stef
                   groep 6                              groep 7                          groep 8
                   don-vrij




                                     
                   Juf Lisette                       Juf Conny                      Juf Erna
              intern begeleider                conciŽrge              extra ondersteuning
           waarnemend directeur



                                                 
                                          
   
                                                      
Juf Lous Paijens
                                                             Directeur
                                       
 

Leerkrachten ochtenden
Groep 1-2:          Erica Jacobs
Groep 3:             Jasmijn Schot
Groep 4:             Inge Andeweg
Groep 5              Thalisia Aluy (ma-di)           Kyra van Ineveld (woe-do-vrij)
Groep 6:             Manon van der Weijde      Annemarie Laurijsse (do-vrij)
Groep 7:             Victor Bloemhoff
Groep 8:             Stef van Gastel
 
Leerkrachten middagen
Groep 1-2:          Erica Jacobs
Groep 3:             Jasmijn Schot
Groep 4-5           Thalisia Aluy (ma-di)          Kyra van Ineveld (woe-do-vrij)
Groep 6:             Manon van der Weijde      Annemarie Laurijsse (do-vrij)
Groep 7:             Victor Bloemhoff
Groep 8:             Stef van Gastel
 
Juf Lous is aanwezig op maandag-dinsdag-donderdag-vrijdag   
Juf Lisette is aanwezig op dinsdag en donderdag.
Juf Erna is aanwezig op maandag en woensdag voor extra ondersteuning.

We hebben ervoor gekozen om op de ochtenden een enkelvoudige kleine groep 4 en 5 te maken, dit zodat de groepen dan niet te groot zijn en we op de ochtenden de focus kunnen leggen op de leer-/basisvakken.
De leerkrachten van de ochtend zijn de eerste verantwoordelijken voor uw kind.

ís Middags zitten de kinderen van groep 4 en 5 bij elkaar in het lokaal van groep 4. 
Concreet betekent dit dat groep 4-5 op maandag- dinsdag- en donderdagmiddag bij elkaar zitten. Op vrijdagmiddag is groep 4 vrij. Op het rooster voor de middag zal o.a. schooltv, gym, en muziek komen te staan.
 
                                     
                                                                                                 

 
Afgelopen woensdagochtend zijn juf Manon van groep 6 en...
In deze editie van de Willem Spreekt! alvast een...
De jaarafsluiting van de kleuters bij juf Erica thuis. Het...
Brede School Moerdijk